007_CR_2000X650

Kontakta oss

Ett av våra ledord är tillgänglighet. Därför finns vi här för dig. Här hittar du adress och kontaktpersoner på Cargorange.

Ledning

Försäljning

Marcos Pfeiffer
Försäljning Tyskland
Kontor: +49 221 20421326
Mobil: +49 176 34830932
marcos.pfeiffer@cargorange.se

Trafik

Ulf Persson
Cross-over
Kontor: +46 (0)42 20 83 67
Mobil: +46 (0)720 76 87 51
ulf.persson@cargorange.se
Susanne Hujanen
Cross-over
Kontor: +46 (0)42 20 83 52
Mobil: +46 (0)708 73 78 28
susanne.hujanen@cargorange.se
Maria Rosengren
Cross-over och HR
Kontor: +46 (0)42 20 83 63
Mobil: +46 (0)721 64 56 86
maria.rosengren@cargorange.se
Jessica Svensson
UK Export
Kontor: +46 (0)42 20 83 58
Mobil: +46 (0)761 82 50 93
jessica.svensson@cargorange.se
Marie Törnqvist
Import, UK och kontinent
Kontor: +46 (0)42 20 83 61
Mobil: +46 (0)706 15 20 52
marie.tornqvist@cargorange.se

Ekonomi och administration

Anna Myrberg
Ekonomichef
Kontor: +46 (0)42 20 83 51
Mobil: Via kontorsnummer ovan
anna.myrberg@cargorange.se
Joel Sjöblom
Controller
Kontor: +46 (0)42 20 83 54
Mobil: +46 (0)705 18 77 72
joel.sjoblom@cargorange.se
Toni Sjöberg
Administration
Kontor: +46 (0)42 424 09 42
Mobil: +46 (0)708 11 35 23
toni.sjoberg@cargorange.se
Ellen Johnson
Administrationsassistent
Kontor:
Mobil:
Tjänstledig
Sara Härner
Ekonomiassistent
Kontor:
Mobil:
Tjänstledig på deltid för studier

ADRESS

Cargorange AB

Mariagatan 10

252 23 Helsingborg

Offertförfrågan

Fyll i formuläret så blir du kontaktad av en av våra säljare inom kort!

Behöver du istället komma i kontakt med oss direkt hittar du alla kontaktpersoner ovan. Växeln når du på tel +46 (0)42 20 83 50. Det går självklart även bra att maila oss på contact@cargorange.se

  • Vänligen fyll i alla obligatoriska fält.